החלפת סוללה חדשה לגמרי באיכות גבוהה Lenovo ThinkPad T14S GEN 1-20UH0036EE
11.58V 57Wh סוללה חלופית עבור Lenovo ThinkPad T14S GEN 1-20UH0036EE
  • מק"טILB1518
  • מצבהחלפת, חדשה לגמרי
  • מתח11.58V
  • קיבולת57Wh
  • תאים3 תאים
  • מספר סוללותLi-Polymer
  • צבעBlack
  • גודל*mm (L x W x H)
  • זמינותבמלאי
  • אחריותאחריות לשנה אחת, מדיניות החזרה או החלפה ללא תנאי למשך 30 יום
Note : 1.11.58V and 11.1V are compatible, they are in common use. 2. This battery is not compatible with ThinkPad T490, only fits for ThinkPad T490S.
תיאור המוצר
האיכות ראשונה, אמון לנצח
בטיחות קודמת לכול
  • הגנה מפני קצר חשמליהגנה מפני קצר חשמלי
  • הגנה מפני טעינה יתרהגנה מפני טעינה יתר
  • הגנה על זמן הטעינההגנה על זמן הטעינה
  • אלקטרומגנטי אלקטרומגנטי
  • הגנת זרם יתרהגנת זרם יתר
  • הגנת הכוחהגנת הכוח
  • הגנה מפני דיאלקטרי סטטיהגנה מפני דיאלקטרי סטטי
  • הגנה מדרגת Aהגנה מדרגת A
למה לרכוש איתנו
אריזה בטוחה, ליווי
משלוח מקומי, משלוח מהיר
אריזה בטוחה, ליווי
אחריות לשנה
לאחר מכירה מקצועית
יתרון במחיר
לאחר מכירה מקצועית
הבטחת תשלומים
הבטחת תשלומים
הצג תמונה גדולה יותר
שיטת משלוח
  1. לאחר התשלום, נארגן את המשלוח תוך 24 שעות.
  2. כשהמשלוח מאושר, תקבלו מספר מעקב בדוא"ל האישור שלכם.
אפשרויות לתשלום
אנו מקבלים אמצעי תשלום
PayPal למה לבחור בפייפאל?
שאלות ותשובות
  • 3.6V / 3.7V
  • 7.2V / 7.4V
  • 10.8V / 11.1V
  • 14.4V / 14.8V
  • 21.6V / 22.2V
ישנם פרמטרים רבים של סוללות למחשב נייד, ביניהם הפרמטרים הבאים דורשים תשומת לב מיוחדת לפני הרכישה.
  • 2. מתח: חשוב לשים לב למתח של הסוללה, מספר דגמים עשויים להיות עם מתחים שונים, כמו למשל 11.1V ו-14.8V, סוללות עם מתחים שונים אינן יותר תואמות זו לזו, אנא הקפידו לבחור את המתח הנכון.